Yerinde Montaj

Obalider Perde firması olarak ürünlerimizin kalitesinin yanısıra müşterilerimize sunduğumuz hizmetlerin kalitesini gördüğünüzde bizi tercih ettiğiniz için pişman olmayacaksınız. Her türlü perde için montaj aşamasında sizleri yalnız bırakmayarak farkımızı burada da hissettiriyoruz.

Obalider Perde ekibi olarak kalite anlayışımız doğrultusunda başta Cevizlidere Balgat olmak üzere perde montajınızı yapmaktayız. Temiz ve özenli çalışma sistemimizle müşterilerimizin memnuniyetini önemsiyoruz. Söz konusu perde montajı olduğunda başka adres aramayın. Obalider Perde bir telefon kadar uzağınızda.

Perde Tamiri

Firmamız Obalider Perde, müşterilerine kaliteli bir hizmet sunmak adına perde tamiri işlerinizde de sizlere yardımcı olmaktadır. Her türlü perde tamirinde verdiğimiz hizmetle sizleri memnun etmekten gurur duyarız. Perde tamiri söz konusu olduğunda bize ulaşmanız yeterli olacaktır.
Obalider perde ekibi olarak başta Cevizlidere Balgat olmak üzere perde tamiri işinde de temiz ve özenli bir iş yürütmekteyiz. Perde tamiri gerekli olduğunda başka adres aramayın! Bize ulaşın ki sorununuzu çözelim. Obalider Perde bir telefon kadar uzağınızda.

Perde Temizliği

Obalider Perde ve ekibi siz müşterilerimizin rahatlığı için perde temizliği ile de ilgilenir. Perdeleriniz kirlendi diye dert etmeyin. Yalnızca bir telefon kadar uzağınızdayız. Perde temizliği konusu her zaman perde modeli seçimlerinizi de etkilemiştir. artık buna bir son veriyoruz ve perde temizliğinizle biz Obalider Perde firması olarak ilgileniyoruz. Perdelerinizi seçerken artık nasıl temizleyeceğim diye düşünmenize gerek kalmadı. Obalider Perde'yi arayın biz halledelim!
Obalider Perde ekibi olarak başta Balgat Cevizlidere'de perde temizliği hizmeti vermekteyiz. Kaliteli bir hizmet için bize ulaşın.